o nas

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Firma RYŚPOL powstała w 2004 roku w Opolu jako zakład stolarski i od początku swojej działalności zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar dla szerokiej gamy klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Nasze prace wykonujemy na terenie miasta Opola oraz pobliskich miejscowości. Realizujemy zamówienia według projektów dostarczonych przez naszych zleceniodawców, jak również przygotowujemy własne projekty pod indywidualne zamówienia. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać meble na wymiar według własnego pomysłu jak i wyobraźni klienta.

Nasza firma posiada doświadczenie, sprzęt i fachowców do wykonania wszelkich prac stolarskich. Nasza usługowa niezależność od podwykonawców jest czynnikiem, który pozwala nam wpełni kontrolować proces produkcyjny. Poprzez to możemy być pewni, że wykonane przez nas meble będą odpowiedniej jakości. Te wszystkie aspekty stawiają nas wśród czołowych firm branży stolarskiej naszego regionu.

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami materiałów do produkcji mebli oraz ich wyposażenia, co pozwala na dopasowanie naszej oferty pod gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Naszymi partnerami są takie firmy jak DOMEX, KRONOPOL, RESTOL, MAGURA, PEKA oraz inne oferujące rozmaite akcesoria meblowe. Dostęp do wysokiej jakości materiałów oraz różnorodnego wzornictwa i kolorystyki frontów meblowych powoduje, że zamówione u nas meble na wymiar będą służyły Państwu przez długie lata.

Posiadamy także szeroką ofertę firm AEG, AMICA, BOSCH, SIEMENS, WHIRPOOL oraz innych oferujących najwyższej jakości sprzęt AGD pod zabudowę.

 

Nasza kadra

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w branży stolarsko meblarskiej. Są to osoby stale doskonalące swoje umiejętności zawodowe oraz śmiało podejmujące coraz to nowe wyzwania. Nasi projektanci to cenieni w branży fachowcy o szerokich choryzontach. Są oni niezwykle kreatywni orazą otwarci na Państwa propozycje i sugestie na każdym etapie realizacji. Dzięki tym wszystkim aspektom jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość naszych produktów.

nasze zaplecze produkcyjne

Posiadamy własną nowoczesną halę produkcyjną w Opolu przy ul. Budowlanych, dzięki czemu jesteśmy stale w pobliżu naszych klientów. Poprzez to nie jesteśmy firmą anonimową oraz nie jesteśmy zależni od podwykonawców.  kontakt
Posiadamy własny park maszynowy. Wykorzystywany przez nas sprzęt stanowią nowoczesne i w pełni profesjonalne urządzenia stolarskie. Jest to czynnik który pomaga nam stale podnosić jakość naszych mebli.  kontakt

nasi klienci

Naszymi klientami są osoby indywidualne, a także firmy prywatne i instytucje państwowe. Do każdego klienta podchodzimy w ten sam sposób czyli z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.