Nasza oferta

Oferta firmy Ryśpol Opole to szeroko pojęte usługi stolarskie w zakresie produkcji mebli na wymiar. Wśród naszej oferty znajdą Państwo szeroki asortyment rozmaitych mebli kuchennych, pokojowych, łazienkowych, biurowych, szaf z drzwiami przesuwnymi oraz wielu innych.

Fachowe doradztwo oraz asysta projektanta na etapie realizacji, pozwala nam spełniać stawiane przez Państwa oczekiwania. Posiadamy własny warsztat stolarski na terenie miasta Opole, w którym odbywa się produkcja mebli.

Oferujemy Państwu bezpłatny pomiar i wycenę oraz profesjonalny montaż zakupionych u nas mebli.

referencje

RYŚPOL MEBLE
stolarz.opole.pl
Największą, a zarazem najlepszą rekomendacją dla nas są nasi dotychczasowi klienci. Zapytaj sąsiada lub znajomego o firmę Ryśpol.

Meble na wymiar

kuchnie na wymiar
Meble kuchenne na wymiar, nowoczesne, tradycyjne, stylowe, fronty matowe lub lakierowane na wysoki połysk, wykonane w dbałości o każdy szczegół.
szafy na wymiar
Szafy z drzwiami przesuwnymi, wnękowe lub wolnostojące o dowolnych frontach, idealnie wkomponowane w układ pomieszczenia.
meble łazienkowe
Meble do łazienki lub toalety wykonane z materiałów o zwiększonej odporności na wilgoć, dopasowane do sprzętu i armatury.
garderoby
Produkcja mebli do przebieralni oraz garderob. Umeblowywanie zarówno całych dedykowanych pomieszczeń jak również wykonywanie mebli ubraniowych do przedopkoju.
meble pokojowe
Szafki, komody, meblościanki, pawlacze, dowolność wyboru od wzoru do koloru. Meble wolnostojące do pokoju lub zabudowy poddasza.
meble biurowe
Biurka komputerowe, szafki, biblioteczki, stoły, regały. Meble do gabinetów, sal konferencyjnych, biur obsługi klienta, poczekalni oraz recepcji.

Usługi stolarskie

projektowanie mebli

Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę projektanta w zakresie projektowania mebli na zamówienie.

prace stolarskie

Poza produkcją mebli świadczymy także szeroki wachlaż usług stolarskich do których możemy zaliczyć.